Všechny bezpečné autosedačky na jednom místě

na webu pro bezpečnou budoucnost našich dětí

Novinky

Akce

  • Cybex Sirona M I-Size již v prodeji!

    Autosedačka Sirona M je nejnovější model světového lídra ve výrobě bezepčných autosedaček - Cybex. Autosedačka Cybex Sirona M již splňuje novou bezpečnostní normu I-Size. Díky této autosedačce můžete zvýšit bezpečnost Vašeho dítěte při cestování díky možnosti jízdy v protisměru a to až do výšky dítěte 105cm (cca 4 let).

Výprodej

O nás

Vážené maminky a tatínci, vítáme vás na našem webu Autosedačky.eu. Našim cílem není jen prodej dětských autosedaček, ale zejména poskytování maximálního množství informací, které vy - rodiče - potřebujete před výběrem té správné a hlavně bezpečné autosedačky. Připravili jsme pro vás video prezentace, recenze, fotky v reálu, informace o bezpečnosti na cestách apod. Pokud jste zatím nenašli odpovědi na Vaše otázky, neváhejte nás kontaktovat! Přednostně je pro vás zpracujeme:-)

Chceme, aby všichni rodiče chápali, že autosedačka by měla sloužit jako ochrana Vašeho dítěte v případě vážné nehody, není to jen zákonná povinnost. A našim cílem je vám pomoci vybrat tu nejvhodnější a bezpečnou autosedačku pro Vaše dítě podle vašich potřeb a možností. Těšíme se také na vaše názory a zpětnou vazbu!

Přejeme kilometry bez nehod! 

 

 

 

 

Jen pro Vás

Výběr podle značky a výrobce